نمایش دادن همه 2 نتیجه

همه چیز درباره سونی

شرکت چند ملیتی سونی سال ۱۹۴۶ و با نام شرکت مهندسی ارتباط از راه دور توکیو با همکاری ایبوکا و موریتا شروع به کار کرد. محصولات اولیه این شرکت پلوپز و پس از آن رادیو بود  که ابتدا در داخل و سپس خارج از ژاپن عرضه شد. باتوجه به سخت بودن تلفظ نام اولیه شرکت در خارج از ژاپن نام sony برای آن انتخاب و لوگو و آرم جدید آن طراحی شد. این شرکت کم کم فعالیت‌های خود را گسترش داد از ضبط و واکمن و ریکورد به انواع تلویزیون، دوربین و لپ تاپ  و … رسید.. نوآوری مشخصه‌ی اصلی کار سونی بود که آن را به یک بازیگر اصلی تبدیل کرد. سونی در حوزه‌های فیلم  و موسیقی هم فعالیت می‌کند و استودیوهای اختصاصی خود را دارند که محصولاتش را ارائه می‌دهند.

انواع محصولات برند سونی

اگر بخواهیم از گذشته شروع کنیم رادیوهای ترانزیستوری زمانی پرفروش‌ترین محصولات سونی بودند اما این روزها شهرت سونی به‌خاطر محصولات دیگری است.

  • تلویزیون: سونی اولین تلویزیون‌های سبک را در بازار ژاپن عرضه کرد و پس از آن در این مسیر باقی ماند و محصولاتی با کنترل از راه دور را هم عرضه کرد. این برند در همکاری با سامسونگ LCDهای خوبی هم تولید کرد.
  • سیستم صوتی: انواع سیستم‌های ضبط و ریکورد صدا، باند و اسپیکر و … در میان کالاهای سونی موجودند و می‌توانید بهترین کیفیت را با تهیه آن‌ها در اختیار داشته باشید.

نمایندگی‌های برند سونی

برند سونی از آن دسته برندهایی است که در ایران هم مانند بسیاری از نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد و در بسیاری از خانه‌های ایرانیان می‌توانید یکی دو محصول از این برند باکیفیت ببینید. نمایندگی‌های سونی در سراسر ایران مشغول به کارند و می‌توانید محصولاتش را از دیجی کالا هم تهیه کنید.

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد