مانیتور صنعتی Samsung WM55H - سایز 55 اینچ

( samsung-wm55h )

LH55WMHPTWC/HD
نمایشگر لمسی فلیپ تعاملی دیجیتال سری WMH‏ 55 اینچی

  • پایه چرخ دار قابل حمل فابریک همراه محصول می‌باشد
  • هر فضایی را به اتاق جلسه تبدیل کنید
  • پیمایش لمسی آسان و بی‌دردسر
  • به‌آسانی به دستگاه‌های خارجی متصل شوید
Give a Name

استفاده از Flip
طراحی، برای تنوع

ذخیره نماد شرکت بر روی صفحه، قفل کردن صفحه برای محافظت از اطلاعات و انتخاب الگوی صفحه از کتابخانه Samsung، روش‌های مختلفی هستند که می‌توان برای ایجاد یک تجربه مشاهده منحصربه‌فرد متناسب با نیازهای کسب و کار استفاده نمود

یادداشت‌برداری با «فلیپ»
کشیدن، نوشتن، الهام بخشیدن

از حس روان و آشنای نوشتن در قالب‌های چندکاره دیجیتال با انواع رنگ‌ها، سبک‌ها و ضخامت‌ها لذت ببرید. با استفاده از هر نوع شیئی که بتوان از آن به‌عنوان ابزار نوشتن استفاده کرد، 4 نفر می‌توانند به صورت همزمان بنویسند.

عکس گرفتن با «فلیپ»
عکس گرفتن اشتراکی

شما و تیمتان از طریق اتصال گسترده سامسونگ فلیپ می‌توانید یادداشت‌هایتان را در فایل‌های محتوایی مختلفی ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید، به طوری که همه با کیفیت تصویر مطلوب نگهداری می‌شوند.

پیمایش با فلیپ
پیمایش ابتکاری

منوی ساده و کاربر پسند سامسونگ فلیپ پیمایش را آسان می‌کند و زمان لازم را برای دسترسی به قابلیت‌ها یا مشاهده محتوا در کل دستگاه کاهش می‌دهد. مشاوران نیز می‌توانند صفحات جداگانه‌ای را به صورت پیش‌نمایش نشان دهند و تغییراتی فوری را مستقیماً روی صفحه‌نمایش ایجاد کنند.

حفاظت با فلیپ
از ایده‌های ارزشمند خود محافظت کنید

از طریق یک سیستم امنیتی تقویت‌شده، اطمینان داشته باشید که ایده‌های تحول‌ساز در صنعت شما همواره به دستانی مطمئن سپرده می‌شود. هر تیم درون‌سازمانی می‌تواند رمز عبور عددی منحصربه‌فردی را برای قفل‌کردن نمایشگر و همچنین حذف محتوایی مهم از نما تعیین کند.

مشاهده از طریق Flip
باز کنید و به اشتراک بگذارید

Microsoft Word، ‏PowerPoint یا PDF را به آسانی با استفاده از مشاهده‌گر سند داخلی باز کنید و با استفاده از قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه بی‌سیم Samsung Flip، اطلاعات را برای مخاطبان بیشتر بر روی صفحه‌ نمایش دیجیتالی بزرگتری نمایش دهید.

اتصال در فلیپ
از اتصال چندکاره لذت ببرید

اتصالات سامسونگ فلیپ تجربه‌ای همگام‌سازی‌شده، کاربر پسند و تعاملی را ممکن می‌سازد. برای اشتراک‌گذاری، یادداشت‌برداری و مشاهده محتوا به صورت تعاملی، دستگاه‌های شخصی خود را با صفحه‌نمایش اصلی در یک راستا قرار دهید.
سامسونگ فلیپ برای اتصال بی‌وقفه به دستگاه‌های شخصی کاربر مجهز به درگاه مخصوص HDMI است.

همگام‌سازی در فلیپ
تصویر همگام، کنترل همگام

عملکرد کنترل لمسی به کاربران امکان می‌دهد دستگاه‌های شخصی خود را جهت کنترل و مشاهده لحظه به لحظه با فلیپ همگام‌سازی کنند. تغییرات انجام‌گرفته در صفحه‌نمایش اصلی جهت مشاهده کاراتر و متناسب‌تر به‌صورت خودکار به دستگاه شخصی کاربر انتقال می‌یابد و بالعکس.
*عملکرد کنترل لمسی از طریق اتصال لمسی کابل USB یا دستگاه‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید متصل به UIBC‏ (2016 یا بالاتر) و رایانه‌های دارای Windows 10 امکان پذیر است.

ارائه دادن با فلیپ

به‌صورت حرفه‌ای کار خود را به نمایش بگذارید
دستگاه را مطابق با نیازهای پویا و متغیر اتاق جلسه و بدون کاستن از آسایش و راحتی خود تنظیم کنید. هر یک از نمایشگرهای فلیپ که دارای پایه ارگونومیک و حالت محوری چندکاره هستند، می‌توانند در جهت افقی یا عمودی پیکربندی شوند و از این طریق با الزامات همکاری متقابل تطابق یابند.