مانیتور صنعتی Stand Alone Samsung QM98F - سایز 98 اینچ

( samsung-qm98f )

LH98QMFPBGC/HD
نمایشگر حرفه ای استند-الون سری QMF

  • پایه فابریک همراه محصول می‌باشد
  • نمایشگر ساینیج
  • 98 اینچ
  • نمایشگر 4k
Give a Name

نسل بعدی کیفیت تصویر UHD را به محیط تجاری خودتان بیاورید

فعالیت‌های تجاری امروزی، از جمله بانک‌ها، رستوران‌ها، خرده‌فروشان و سایر موارد، به‌طور فزاینده‌ای از دیجیتال ساینیج برای تعامل، آموزش و خدمت‌رسانی به مشتریان خود استفاده می‌کنند. استفاده از دیجیتال ساینیج تجاری همچنان رو به افزایش است و به دلیل توانایی آن برای ارائه متن و تصاویر واضح‌تر، UHD به موضوع مهم بعدی در فناوری صفحه نمایش تبدیل شده است. با جدیدترین فناوری UHD، فعالیت‌های تجاری می‌توانند از نسل بعدی کیفیت تصویر نهایی برای انتقال پیام و اطلاعات تاثیرگذارتر بهره ببرند. UHD جزئیاتی فوق‌العاده واقعی، توانایی نمایش اطلاعات بیشتر در یک صفحه و وضوح جزئیات تا چهار برابر را ارائه می‌دهد که بیشتر در زمان نمایش متن ظاهر می‌شود. برای برنامه‌های کاربردی تجاری، ویژگی‌های اساسی مانند حالت عمودی و ساعت‌های عملیاتی طولانی‌تر، اکنون با وضوح UHD برای صفحه نمایش تجاری نهایی ترکیب شده است.

صفحه نمایش UHD جدید سایز بزرگ, سری ‏QMF که برای یک محیط تجاری طراحی شده است

UHD در اندازه 48 تا 98 اینچی موجود است و طوری طراحی شده که در همه محیط‌ها کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای ارائه دهد. طیف گسترده‌ای از صفحه نمایش‌ها به‌طور خاص طراحی شده‌اند تا مناسب برنامه‌های کاربردی تجاری باشند. صفحه نمایش‌های UHD تصاویری بسیار واضح با تراکم پیکسل بالا ارائه می‌دهند که برای نمایش حتی کوچک‌ترین جزئیات عکس‌ها و ویدئوها در یک تجربه بصری همه جانبه و بسیار واقعی مناسب است. UHD از استاندارد دسترسی‌پذیری 24/7 تبعیت می‌کند و ساختاری بادوام دارد. پانل‌های غیردرخشان در حد استاندارد ارائه می‌شوند تا در شرایطی که نور زیادی وجود دارد عملکردی فوق‌العاده داشته باشند. قاب باریکی دارد که موجب شده این صفحه نمایش‌های مستقل برای محیط‌هایی که محدودیت فضا و نور دارند جمع‌وجور و مناسب باشند. طراحی قاب منحصربه‌فرد آن کمک می‌کند مشاهده‌ای واضح و بی‌وقفه داشته باشید.

با کیفیت عکس و تصویر واقعی UHD، نظر مشتریان را جلب کرده و هویت برند خودتان را افزایش دهید

سری QMF وضوحی تا چهار برابر FHD برای تصاویر دارند به‌طوری که جزئیات با دقیق‌ترین حالت بازتولید می‌شوند. به دلیل تراکم پیکسل بالا، متن نشان داده شده در سری QMF در UHD بسیار واضح است. عکس‌ها و ویدئوهای بسیار دقیق با کوچک‌ترین جزئیات یک تجربه بصری همه جانبه و بسیار واقعی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند دیوارهای ویدئویی قدیمی‌تر را که ترکیبی از صفحه نمایش‌های FHD کوچک‌تر است با یک صفحه نمایش سری QMF تکی بزرگ جایگزین کنند تا فاصله ایجاد شده از لبه‌ها حذف شده و تصویری یکدست از محتوا ایجاد شود. وضوح چهار صفحه نمایش FHD به تنهایی به اندازه یک صفحه نمایش UHD است.

نمایش محتوای FHD با وضوح چهار برابر بر روی یک صفحه چندتایی تکی برای تأثیر بیشتر مشاهده

در حال حاضر، می‌توانید اطلاعات بیشتری را از طریق تعداد کمتری صفحه نمایش ارائه کنید. UHD وضوحی تا چهار برابر وضوح FHD ارائه می‌دهد، بدین معنی که می‌توانید معادل چهار صفحه نمایش محتوای FHD را در یک صفحه نمایش UHD نمایش دهید. سری QMF دارای طیف گسترده‌ای از گزینه‌های اتصال‌پذیری، از جمله توانایی نمایش محتوا از چهار دستگاه ورودی جداگانه در یک صفحه را دارد بدون اینکه نیاز داشته باشد ابتدا محتوا را در یک رایانه جداگانه ادغام کند. با سری QMF هیچ مؤلفه شخص ثالث خاصی مورد نیاز نیست. سناریوهای مختلف تصویر در تصویر و صفحه نمایش تقسیم شده امکان پذیر است، فقط چهار مستطیل به همان اندازه جدا شده است. این انعطاف‌پذیری، سناریوهای کاربردی پویا و کارآمد مانند نمایش یک سیستم کنفرانس ویدئویی در بخش بزرگی از صفحه نمایش، همراه با اسناد مرجع از یک دستگاه دیگر در یک صفحه نمایش دیگر برای شرکت کنندگان در جلسات یا نمایش تصویر محصول در کنار یک لیست مشخصات در یک فروشگاه را امکان‌پذیر می‌کند.

انتخاب جهت صفحه نمایش بهینه با حالت محوری

برای پاسخگویی به نیاز محیط‌های تجاری سنتی، دیجیتال ساینیج اغلب در حالت عمودی نصب می‌شود. بنابراین، مهم است که دیجیتال ساینیج از نصب عمودی پشتیبانی کند تا هم بعد زیبایی آن حفظ شود و هم اینکه کیفیت پویای دیجیتال ساینیج را ارائه دهد. سری QMF حالت محوری دارند تا مطابق با نیاز محیط هم در جهت عمودی و هم در جهت افقی نصب شوند.

ایجاد یک ناحیه نمایش ساده و مؤثر با افزونه SBB سامسونگ برای محتوای UHD متوالی

به دلیل نوظهور بودن UHD در تنظیمات صفحه نمایش تجاری، در حال حاضر تعداد کمی پخش‌کننده رسانه از پخش UHD پشتیبانی می‌کنند. برای پاسخگویی به این نیاز، سامسونگ یک SBB مبتنی بر UHD اختیاری تهیه کرده است که به پشت سری QMF وصل می‌شود. نصب ساده این SBB، نیاز به وجود سیم و همین‌طور وجود محفظه‌ای جداگانه برای پخش‌کننده رسانه را از بین می‌برد. سری QMF در اصل از نرخ تازه‌سازی 60 هرتز بالا پشتیبانی می‌کند تا پخش ویدئو روان باشد و حالت مشاهده غیریکدستی را که اغلب در نرخ تازه‌سازی پایین‌تر دیده می‌شود حذف نماید. سری QMF از اتصال‌پذیری DP 1.2 پشتیبانی می‌کند تا محتوای ویدئویی UHD روانی با نرخ تازه‌سازی 60 هرتز پخش شود و یک UHD واقعی را تجربه کنید.