بالش گردن مخصوص خودرو باراد مدل حامی

( HAMI )

محافظ گردن باراد با حمایت از ستون فقرات گردن و پر نمودن گودی گردن از گردن درد و از آسیب شلاقی گردن در تصادفات رانندگی  جلوگیری می نماید.

Give a Name

1,970,000تومان بدون مالیات.

همه ما هنگام رانندگی در ترافیک های سنگین شهر و در هنگام سفر ، گردن درد را تجربه کرده ایم . برای رانندگان حرفه ای حتی گردن درد تبدیل به یک بیماری مزمن می شود و می تواند به فتق دیسک گردن بیانجامد. محافظ گردن حامی با حمایت از ستون فقرات گردن و پر کردن گودی گردن از گردن درد جلوگیری می کند.محافظ گردن حامی میتواند از آسیب از آسیب شلاقی گردن در تصادفات رانندگی نیز جلوگیری کند. 

هر چه فاصله گردن از صندلی کمتر باشد، میزان فاصله ای که سر در تصادفات رانندگی به عقب می رود محدود می گردد بنابراین نصب محافظ گردن روی پشت سری اتوموبیل برای جلوگیری از آسیب به گردن در تصادفات رانندگی توصیه می شود.آسیب شلاقی گردن، رگ به رگ شدن گردن بر اثر حرکت ناگهانی سر به سمت جلو، عقب یا پهلوهاست، آسیب شلاقی گردن می تواند باعث گردن درد، سردرد، درد شانه، درد بازو، پشت درد، کمردرد، سیاتیک و غیره شود. یک تصادف کوچک و آسیب شلاقی گردن می تواند به تارهای عصبی ساقه مغز آسیب برساند.

بنابراین بهتر است این آسیب را جدی بگیرید.خیلی از افراد آرزو می کنند در سفرهای طولانی مدت در خودرو، اتوبوس ، قطار یا هواپیما کمی استراحت کنند. سعی می کنند سرشان را روی تکیه گاهی بگذارند و بخوابند و البته نه تنها نمی توانند استراحت کنند بلکه نتیجه همیشه گردن درد خواهد بود. گاهی یک خواب راحت در یک سفر کاری می تواند شما را برای کسب و کارتان آماده کند. با محافظ گردن حامی، همیشه در هر زمانی می توانید استراحت کنید حتی اگر خیلی از خانه دور باشید .

سایر مشخصات بالش گردن مخصوص خودرو باراد مدل حامی :

  • آســایش و راحتــی در حیــن رانندگـی
  • مناسب استفاده مسافران در خـودرو، قطار، هواپیمـا و اتوبوس
  • تولید شده از فوم پلی یورتان با برگشت پذیری بالا و ماندگاری طولانی
  • طراحی ارگونومیک با قابلیت تنظیم نصب برای افراد در اندازه های مختلف
  • حفظ انحنای صحیح ستون فقرات گردن و جلوگیری از بیماری های ستون فقرات
  • جلوگیـری از رگ به رگ شدن و کشیــدگی عضلات گـردن در تصادفات احتمالی (آسیب شلاقی گـردن)

ابعاد و وزن

ابعاد 30×15×7 سانتی‌متر
وزن 300 گرم

سایر مشخصات محصول

جنس پلی استر
قابلیت شستشوی روکش دارد
سایر توضیحات جلوگیری از گـردن درد

30×15×7 سانتی‌متر
300 گرم
پلی استر
دارد
جلوگیری از گـردن درد